banner
Specializovaný velkoobchod olejů a maziv Shell

O společnosti


Společnost Best Oil Česká republika s.r.o. je nástupnickou organizací firmy Jaroslav Lekeš-Best Oil. Specializujeme se na prodej kompletního portfolia olejů a maziv Shell. Na českém trhu s mazivy působíme od roku 2003. V letech 2003 až 2007 jsme působili jako autorizovaný Shell distributor pro region jihovýchodní Moravy. Od roku 2008 do roku 2014 jsme byli přímým zákazníkem společnosti Shell Czech Republic a.s. s působností na celém území ČR a Slovensku.


V roce 2014 ukončila společnost Shell Czech Republic a.s. prodej a distribuci olejů a maziv na výše uvedeném území a od té doby působíme jako jeden z největších nezávislých prodejců olejů a maziv Shell na trhu.

 

Sídlíme v Uherském Hradišti, kde máme pro naše zákazníky jeden z největších skladů olejů a maziv Shell v ČR a na Slovensku. Skladem máme většinu produktů z portfolia společnosti Shell včetně průmyslových specialit.


Nabízíme široký sortiment olejů a maziv Shell a naším cílem je rychlé a cenově příznivé uspokojení potřeb zákazníka. Velký důraz klademe na dodávky originálně balených produktů Shell.